Basilur Winter Window – odkryj nowy smak zimy

Basilur Winter Window – odkryj nowy smak zimy

Zima nabrała smaku zielonej herbaty – odkryj mieszankę Basilur Winter Window!

Każdy prawdziwy kolekcjoner herbaty rozgląda się za niebanalnymi mieszankami i opakowaniami.

Basilur Winter Window to niezwykle opakowanie – w kształcie okna z zimowym pejzażem!Basilur Winter WindowBasilur Winter Window to połączenie zielonej herbaty cejlońskiej wysokogórskiej, jabłka, białego chabru oraz naturalnego aromatu wiśni i wanilii.

Chabry często spotykamy na polskich polach czy łąkach, najczęściej niebieską odmianę tego niepozornego kwiatu. Choć uznawany jest za chwast, posiada właściwości lecznicze. Zawiera sole mineralne i flawonoidy, które, oprócz nadawania barwy roślinom, charakteryzują się działaniem przeciwutleniającym, przeciwzapalnym i detoksykującym. Stosowany także jako środek moczopędny i żółciopędny.

Basilur Winter Window

Zielona herbata to azjatycki sekret zdrowia – oczyszcza organizm z toksyn, wspomaga proces trawienia, chroni przed licznymi schorzeniami, m.in. miażdżycą. Japończycy uważają, że kilka filiżanek zielonej herbaty dziennie zapewnia długowieczność. Warto ją zatem pić dla zdrowia i smaku.

Pamiętajcie o odpowiednim przygotowywaniu zielonej herbaty – gorzki smak, na który często się skarżycie wynika ze zbyt wysokiej temperatury wody i zbyt długiego parzenia liści. By uzyskać smaczny napar z zielonej herbaty, należy zalewać liście wodą o temperaturze 70-80 stopni i parzyć od 3 do 5 minut. Nie wyrzucajcie liści po pierwszy parzeniu – zielone herbaty mogą być parzone kilkukrotnie!

 

 

Basilur Winter Window

 

Rozkoszuj się delikatnym smakiem zielonej herbaty Basilur Winter Window o cudownym wiśniowo-waniliowym aromacie.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie największy wybór herbat Basilur:

www.sklepzherbatami.pl

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy