Co będziemy robić na Sri Lance?

Co będziemy robić na Sri Lance?

Po długim 12 godzinnym locie do Kolombo będziemy mieli chwilkę na odpoczynek w pobliskim hotelu, a następnie ruszamy w miasto!

Już na samym początku wycieczki zwiedzimy galerię Basilura. Oficjalny herbaciany sklep w Kolombo, gdzie można spotkać samego króla herbat – Gaminiego Abeywickramę. Zwiedzimy pobliski targ –  Pettaha Market i pewnie zostawimy trochę lankijskich rupii.

news_1464667000-2

W kolejnych dniach zwiedzimy Bandaranaike Memorial International  Conference Hall. Centrum konferencyjne podarowane Sri Lance przez Chiny.

20160122_Sri_Lanka_3645_Colombo_sRGB_(25144304823)

Będziemy przemierzali przez górskie szczyty i herbaciane pola w Nuwara Elya i Kandy. Odwiedzimy nawet sierociniec słoni w Pinnawela!

1200px-Pinnawala_01

Czeka nas także spotkanie w fabryce Basilura, na którym będziemy omawiać herbaciany biznes, podzielimy się spostrzeżeniami i pomysłami, a może nawet podejrzymy dla Was jakieś nowe smaki.

I04A9805

Niestety nie możemy obiecać Wam nieustannej relacji z pobytu ponieważ trudno nam przewidzieć jak będzie wyglądał dostęp do internetu w tym malowniczym zakątku świata. Za to na pewno wrócimy z mnóstwem zdjęć i mamy nadzieje, że zarazimy Was kulturą oraz klimatem i jeszcze mocniej pokochacie Basilura!

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy