Bony upominkowe – nowość w Basilur!

Bony upominkowe – nowość w Basilur!

Bony upominkowe – bez ryzyka, że wybierzesz coś, co nie trafi w gust obdarowywanej osoby.

Miły podarunek może sprawić tyle samo radości nam, jak i osobie, której dajemy prezent. Czasami jednak nie jesteśmy pewni, co wybrać. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się bony upominkowe!

Żeby ułatwić sprawę tym niezdecydowanym w naszym sklepie internetowym pojawiły się bony upominkowe o różnej wartości.

Na pewno doskonale przypominasz sobie takie momenty: godzinami wybierasz podarunek dla osoby, która jest Ci bliska. Chcesz dać jej coś wspaniałego, chcesz wywołać uśmiech na twarzy i zaskoczyć, chcesz, żeby właśnie ten prezent był tym, czego naprawdę potrzebuje. Zastanawiasz się i rozważasz “może to, a może jednak coś innego”, próbujesz wydobyć z pamięci, co lubi Twój bliski, co mu się zamarzyło ostatnim razem.

No i się nie udaje, nie ma efektu wow, bo coś przeoczyłeś, coś pomyliłeś. Nam wszystkim się to przydarza, czasami kierujemy się bardziej własnym gustem przy doborze upominków.

I właśnie dlatego, kiedy nie jesteśmy pewni, lepiej postawić na bon upominkowy. Bony są w różnych wariantach kolorystycznych i cenowych. Można za nie wybrać wszystko z asortymentu naszego sklepu internetowego: od zabawnych zaparzaczy, pięknej porcelany, po oczywiście herbaty, kawy, konfitury, a nawet kosmetyki!

bony upominkowe Basilur

Bony upominkowe są bardzo elegancko zapakowane i ozdobione subtelną kokardką. Występują w wariantach: 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł i 300 zł.

bony upominkowe basilur

 

Podaruj bliskiej osobie prezent, na jaki zasługuje i pozwól jej wybrać z bogatej oferty naszego sklepu internetowego: https://sklepzherbatami.pl/

bony upominkowe Basilur

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy