Certyfikaty jakości.. Bureau Veritas.

Certyfikaty jakości.. Bureau Veritas.

Certyfikaty to legitymacja zaufanego producenta

Czym jest Bureau Veritas i dlaczego firmy walczą o ich uznanie?

Bureau Veritas to organizacja utworzona w 1828 r., która wydaje różne jakościowe certyfikaty. To światowy lider w testowaniu, inspekcji oraz certyfikacji, który jest uznawany i akredytowany przez główne organizacje krajowe i międzynarodowe, w tym Międzynarodową Organizację Normalizacyjną.

Certyfikaty są najbardziej wiarygodnym sposobem zapewnienia, że dany produkt spełnia najwyższe standardy. Basilur wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów dlatego w 2016 r. podczas audytu zdobył Food Safety System Certification wydany przez Bureau Veritas.

Co daje taki certyfikat? Oprócz ogromnego wyróżnienia biznesowego jest to przede wszystkim ważna informacja dla klientów, którzy mają pewność, że kupowane przez nich produkty są najwyższej jakości.

Food Safety System Certification

Food Safety System Certification FSSC 22000 potwierdza zgodność produktów ze standardem ISO 22000. Podczas produkcji są one poddawane analizie zagrożeń oraz sprawdzane są krytyczne produkty kontroli (HACCP). Mówiąc prościej jest to proces, który ma zapewnić, aby produkowana żywność spełniała wszystkie zdrowotne wymagania. System HACCP ma za zadanie stwierdzić, czy podczas produkcji mogą wystąpić zagrania biologiczne, chemiczne i fizyczne.

 

certyfiakt

 

Jakie korzyści daje nam certyfikat?

FSSC 22000 gwarantuje jakość i bezpieczeństwo w łańcuch dostaw produktów spożywczych i opakowań. Zapewnia przejrzystość w działalności każdego przedsiębiorcy.

Dlaczego Basilur spełnia wymagane normy?

Ponieważ susz, który trafia do fabryki przechodzi kilka procesów bezpieczeństwa

y- Jennifer JonesMarketing Consultant (1)

I dlatego parzymy najlepszą herbatę na świecie 🙂

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy