Choinka z Basilur

Choinka z Basilur

Choinka z Basilur

Zimowe mieszanki, które rozgrzeją i pobudzą swoimi oryginalnymi smakami. Zapakowane w ozdobne neonowe opakowanie będą pięknym i smacznym, świątecznym prezentem. Ubierz choinkę z Basilur i ciesz się wolną chwilą!

 

Christmas Tree YELLOW

A co w środku?

100% czarna herbata cejlońska BOP1, liściasta z dodatkiem papai, płatków kwiatów słonecznika i czeronego chabru oraz naturalnym aromatem “Spicy Orange” (nuty smakowe – owocowa i pikantna).

Christmas Tree PURPLE

 

A co w środku?

100% czarna herbata cejlońska BOP1, liściasta z dodatkiem wiśni, kwiatów fioletowego amarantu i niebieskiego chabru oraz z naturalnym aromatem pieczonych jabłek “Baked Apple Type Christmas” (nuty smakowe -owocowa, słodka, pikantna i karmelowa).

Christmas Tree RED 

A co w środku?

100% czarna herbata cejlońska BOP1, liściasta z dodatkiem mango i wiśni, kwiatów czerwonego chabru i krokosza oraz z naturalnym aromatem pieczonych jabłek “Baked Apple” (nuty smakowe – owocowa, słodka, pikantna i karmelowa).

Christmas Tree GREEN
 
A co w środku?

100% zielona herbata cejlońska Young Hyson, liściasta z dodatkiem papai, płatków kwiatów słonecznika i czerwonego amarantu oraz naturalnym aromatem imbiru i “Orange Cream Campino” (nuty smakowe – kremowa i słodka z subtelnym cytrynowym zapachem).

 

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy