Dzień Babci i Dziadka z Basilurem

Dzień Babci i Dziadka z Basilurem

Za pasem Dzień Babci i Dzień Dziadka! Wśród wyjątkowych okazji w ciągu roku, te dwa święta zasługują na pamięć. W końcu chodzi o naszych dziadków!

Co kojarzy Wam się z ukochaną babunią i dziadziem? Poza pysznym obiadem i oglądaniu z nimi starych zdjęć, wśród tych skojarzeń znajdzie się także… herbata! Tak, tak herbata to jedna z tych rzeczy, która pojawia się na każdym spotkaniu z dziadkami. Być może zaparzona w całkiem nowoczesnym kubku, a może w porcelanowej filiżance. A może w pamiętającej dawne czasy, tradycyjnej szklance w koszyczku? Bez względu na to, w czym herbata jest serwowana, pita z dziadkami ma wspaniały smak — smak dzieciństwa, wspomnień i ciepła babcinego swetra. Pijąc herbatę z dziadkami pamiętamy też smak babcinej szarlotki, która zawsze świeżo upieczona, czeka na ukochane wnuki…

Nasi dziadkowie piją zwykle czarną herbatę. Parzą ją do śniadania i do kolacji. Do popołudniowego serialu i do wieczornej krzyżówki. Popijają ją na spotkaniu z rodziną czy znajomymi. Przechowują w puszkach — często starych, z widocznym na nich znakiem czasu. Kiedy przychodzi wnuk, parzą herbatę i serwują dodatkowo cukier, cytrynę i sok malinowy. W końcu, jak mówi babcia, poza czosnkiem, tylko taka herbata postawi człowieka na nogi w czasie przeziębienia.

Wniosek jest jeden. Herbata w życiu naszych dziadków jest niesamowicie ważna. Jest dopełnieniem ich codzienności i tych niecodziennych okazji. Sprzyja rozmowom, ale też nie ma nic lepszego niż lekka herbatka tuż przed snem. My to wszystko wiemy i dlatego mamy dla Was propozycje prezentowe! Skoro nasi dziadkowie tak chętnie piją herbatę, podarujmy im jedną z basilurowych propozycji. Pyszny smak, a do tego piękna puszka. Kochające piękno babcie będą zachwycone!
12310691_1005667509475102_1466749300906302676_n
Specjalnie na tę okazję, w promocji są aż dwie serie aromatycznych herbat Basilur!
Pierwsza z nich to seria Folk. Wzornictwo puszek wymyślono jak gdyby specjalnie dla naszych babć! W zależności od tego, co lubią Wasi dziadkowie, możecie wybrać zarówno herbatę czarną, jak i czarną z dodatkami. Jest w czym wybierać! Te herbaty grzeją jak babciny sweter i na pewno staną się dopełnieniem dla babcinego, wieczornego dziergania…

12661914_1047438671964652_4347491463456140189_n
Dla tradycjonalistów proponujemy… kwiaty! Tak, bo puszki, w których zamknięte są herbaty z serii With Love (czyli z miłością!), przypominają piękne bukiety kwiatów. Takie kompozycje z pewnością nie zwiędną… Ta kolekcja herbat kryje w sobie i czarne, i zielone herbaty. Mają one wspaniałe dodatki owoców i kwiatów, które nadają im niecodzienny aromat. Gwarantujemy, że babcia i dziadzio będą zachwyceni ich smakiem! To idealna propozycja prezentowa – niecodzienna, piękna, lecz subtelnie nawiązująca do tradycji dawania kwiatów.

By kupić herbaty, wejdźcie na www.sklepzherbatami.pl lub bezpośrednio w zakładkę danej kolekcji.
Kliknij tutaj, by wejść na stronę kolekcji Folk oraz tutaj, by zakupić herbaty z serii With Love.

A my, korzystając z okazji, życzymy wszystkim babciom i dziadkom wszystkiego najlepszego! Całego mnóstwa herbat wypitych z kochającymi wnukami, radości i mnóstwa miłości!

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy