FIliżanka, czy kubek?

FIliżanka, czy kubek?

Herbata jest tak powszechnie znanym i popularnym napojem, że praktycznie cechuje ją dowolność podawania. Istnieją jednak pewne rodzaje herbaty, które kosztujemy z zachowaniem pewnego ceremoniału, a w różnych krajach możemy spotkać odmienne zwyczaje.

Zapewne wielu z herbaciarzy pamięta, herbatę, którą niegdyś parzyła babcia. W cienkiej szklance, umieszczonej w charakterystycznym wiklinowym lub plastikowym “koszyczku”. Z kolei w Anglii herbatę podaje się w małych porcelanowych filiżankach razem z talerzykiem. W Chinach naparu można skosztować z ceramicznej czarki. Amerykanie wmyślili podawanie herbaty w słoiku, a w Polsce największą popularnością cieszy się wygodny i duży ceramiczny kubek.

W przypadku Basilur nie jest to jednak zwykły kubek. Magiczny kubek Basilur. Po zalaniu gorącą wodą kubek  załączony na obrazku przedstawia ukryty pod nim obrazek!

W warunkach domowych polecamy również rozkoszowanie się herbatą premium w eleganckiej filiżance.

 

Wystarczy zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym powyżej 250 zł, aby otrzymać ją w gratisie. A to nietrudne! Wystarczy zajrzeć do naszego działu z promocjami!

 

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy