Finum Hot Glass – jesienne akcesoria fanatyków herbaty

Finum  Hot Glass  – jesienne akcesoria fanatyków herbaty

Zbliża się początek astronomicznej jesieni. Wiążące się z tym chłodniejsze wieczory i poranki nie muszą oznaczać końca delektowania się ulubioną herbatą na balkonie lub tarasie. Jak powszechnie wiadomo, nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie. Ulubiony sweter, polar albo poncho rozwiążą sprawę naszego komfortu termicznego. Ale co zrobić , żeby herbata nie stygła?

Niektórzy używają ceramicznych kubków z grubymi ściankami. Kubki takie wyglądają naprawdę uroczo, ale są dość ciężkie i jednak nie do końca utrzymują ciepło herbaty. Metalowe kubki lepiej trzymają ciepło, ale mają tę wadę, że można się nimi oparzyć, a poza tym metal może wpłynąć na smak herbaty. Pewną alternatywą mogą być metalowe kubki z podwójnymi ściankami dostępne w sklepach turystycznych.  Dzięki temu nie ma ryzyka poparzenia ust lub palców, ale wciąż nie mamy pewności, że metal z którego je wykonano nie zmieni smaku naparu.
Dlatego proponujemy rozwiązanie idealne –  Szklanki Finum Glass z podwójnymi ściankami i praktyczną pokrywką. Szklanki wykonane są ze szkła borokrzemowego-żaroodpornego.
 Pozwalają nie tylko  rozkoszować się ciepłem naparu w chłodniejsze dni, ale także można w nich herbatę zaparzać. Szkło, jak wiadomo, jest- obok prawdziwej porcelany- jedynym materiałem, co do którego mamy pewność, że nie zmieni smaku herbaty podczas parzenia. (Więcej na ten temat możecie przeczytać we wpisie W czym parzyć herbatę? Basilurowy must have! )

Mamy wariant dla miłośników herbaty w saszetkach- Finum – Hot Glass with Hat

 
Praktyczna pokrywka może posłużyć do odłożenia saszetki po zakończeniu procesu parzenia.

Nie zapominamy jednak o ortodoksyjnych herbaciarzach, którzy chcą być wierni herbacie sypanej.

Finum – Smart Brewing System  to szklanka z praktycznym zaparzaczem, który pozwoli w pełni rozwinąć się herbacianym listkom.

Obydwie szklanki sprawdzą się także w pracy, ponieważ pozwolą przygotować dobrą herbatę, bez konieczności używania czajniczka, i jeszcze dodatkowo ochronią ją przed wystygnięciem gdy  będziecie pochłonięci bez reszty zawodowymi obowiązkami.
Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy