Dlaczego warto grać w zielone?

Dlaczego warto grać w zielone?

Ano dlatego bo do wygrania jest jeden z waszych ulubionych produktów Basilur czyli… Cream Fantasy, która w tym sezonie zachwyca swoim smakiem podczas parzenia zimno. Zalej zieloną herbatę wodą i wstaw do lodówki na noc, aby cieszyć się bogatym, kremowym aromatem.

white-magic

Nasza zielona herbata z dodatkiem  papai, amarantu oraz z naturalnym aromatem truskawki oraz śmietaną można zaparzyć oczywiście standardowo w temperaturze pomiędzy 70 st. C a 80 st.

Idąc tropem Cream Fantasy mam dla Was coś mniej słodszego równie zielonego i także z dodatkiem papai. Jest to idealna na lato Summer Tea. Liściasta z dodatkiem poziomki, kwiatów bławatka i nagietka oraz nutą poziomki dla miłośników owoców

summer-tea-stozek-100g

 

Gdy już macie ten zestaw nie zapomnijcie o kolekcji naszych herbat z dodatkiem naturalnych owoców kiwi i gravioli. Smacznie i zdrowo, a także wydajnie czyli Soursop!

soursop-stozek-100g

Kupując trzy herbaty wzbogacisz się o sporą porcję suszu, która starczy na wiele zaparzeń! Dodatkowo za zakup każdej z wymienionych herbat otrzymasz po 25 g suszu z naszej unikatowej oferty promocyjnej. Tym sposobem masz już prawie 4 stożki herbaty i pakiet na lato gotowy!

IMG_8747

 

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy