Kapsułki Basilur Nespresso

Kapsułki Basilur Nespresso

Za pomocą jednego przycisku w swoim Nespresso możesz w ciągu kilku sekund przygotować swoją ulubioną herbatę.

Tak samo aromatyczna i pyszna wersja. Zamknięty w kapsułce susz herbaciany pozwoli na cieszenie się Twoją ulubioną herbatą.
Dzięki szczelnemu zamknięciu w kapsułce liście herbaty zachowują świeży aromat przez długi czas, więc nie musisz obawiać się, że Twój ulubiony napar straci swoją intensywność.

Dla kogo?
Kapsułkowa wersja idealnie sprawdzi się dla osób, które walczą o każdą minutę w ciągu dnia. Dzięki niej nie musisz czekać aż woda w czajniku się zagotuje – otwierasz pokrywę w ekspresie, wkładasz kapsułkę i w przeciągu chwili możesz cieszyć się przepyszną, gorącą herbatą.

To rozwiązanie sprawdzi się również świetnie w biurze. Zarówno zwolennicy herbat i kaw będą mogli wyskoczyć na przerwę i w mgnieniu oka zaparzyć swój ulubiony, ciepły napój.
Ekspres nie będzie już służyć jedynie do kawy. 🙂


Jeżeli nie lubisz kiedy liście sypanej herbaty pływają w Twojej ulubionej filiżance to ta metoda idealnie sprawdzi się dla Ciebie. 🙂

Na ciepło i na zimno
Ekspresy Nespresso pozwolą Ci przygotować napoje w dwóch wersjach. Na ciepło oraz na zimno. Wystarczy tylko, że wybierzesz w ekspresie funkcję zimnej lub gorącej wody. Tym sposobem szybko możesz cieszyć się rozgrzewającą herbatą lub orzeźwiającą cold brew.

Gwarancja jakości
W przeciwieństwie do innych kapsułek herbacianych, dostępnych na rynku, kapsułki Basilur posiadają certyfikat lwa cejlońskiego, który świadczy o jakości herbat. Lwi znak jest gwarantem autentyczności herbaty i tego, że produkt zawiera oryginalną, wyselekcjonowaną herbatę z Cejlonu, która została spakowana na miejscu i nie była w żaden sposób modyfikowana przez importera.

Poznaj Basilur w kapsułkach! 🙂

I ciesz się ekspresową herbatą o najwyższej jakości! 🙂

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy