Letnie nowości – seria COLD BREW

Letnie nowości – seria COLD BREW

NOWOŚĆ! PREMIERA SEZONU LATO 2021!

Nowa kolekcja naparów owocowych Basilur Cold Brew Collection została stworzoną z myślą o lecie i wysokich temperaturach. Pyszne, soczyste kompozycje z owoców, kwiatów i ziół doskonale smakują w wersji schłodzonej jako gaszący pragnienie napój w gorące dni. W przeciwieństwie do klasycznych herbat, napary z serii Cold Brew wystarczy zalać zimną wodą, by szybko i łatwo cieszyć się prawdziwie orzeźwiającą ice tea bez kofeiny!

Sposób przygotowania na zimno (cold brew):

Metoda parzenia na zimno to świetna alternatywa dla tradycyjnego przygotowywania herbat. Napar uzyskany tym sposobem, oprócz tego, że będzie delikatniejszy, może zaskoczyć wachlarzem zupełnie innych smaków.

Jak to zrobić?

  • Torebkę herbaty zalewamy ostudzoną lub zimną wodą. Po chwili napar jest gotowy do picia.

Kiedy najlepiej stosować cold brew?

  • Metoda sprawdzi się zdecydowanie najlepiej latem, podczas upałów, kiedy organizm potrzebuje ciągłego nawadniania. Tak przygotowany napar nie tylko ugasi pragnienie, ale orzeźwi i doda energii. Oczywiście nie jest to regułą i tak przyrządzone herbaty można pić przez cały rok.

Dlaczego warto parzyć tą metodą?

  • Zimna woda wyciąga z herbaty inne nuty smakowe – doskonale podkreśla dodatki kwiatowe, owocowe czy aromat przypraw. Staną się one bardziej wyczuwalne niż w przypadku parzenia na gorąco.Sprawdź nasze nowe herbaty COLD BREW. 🙂

ORANGE MANGO


CHERRY LIME


POMEGRANATE BLUEBERRY


STRAWBERRY CUCUMBER & MINT

COCONUT PINEAPPLE

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy