Międzynarodowy Dzień Lwa

Międzynarodowy Dzień Lwa

10 sierpnia to Międzynarodowy Dzień Lwa, czyli święto niekwestionowanego króla dżungli. Mimo że tego drapieżnika nie spotkać na Sri Lance to z Cejlonem ma on wiele wspólnego!

Lew jest zaliczany do tzw. wielkiej piątki niebezpiecznych zwierząt Afryki. Mimo że populacja lwów maleje, to cały czas są one królami zwierząt: majestatyczne, drapieżne i dumne. Równie dumnie prezentują się na herbatach, ponieważ to właśnie znak lwa cejlońskiego świadczy o ich najwyższej jakości.

Logo jest własnością Tea Boardu i jednocześnie jest znakiem towarowym rozpoznawalnym na całym świecie. Gwarantuje ono, że opkowanie herbaty które kupujecie to 100% czystej herbaty pakowanej na Sri Lance. Nawet samo pojecie herbaty jest ściśle uregulowane  przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO) jako “herbata wyprodukowana wyłącznie w drodze akceptowalnych procesów, a mianowicie łuszczenia, maceracji liści, napowietrzania i suszenia, z pędów odmian gatunków Camellia Sinensis – najlepszego gatunku do wytwarzania herbaty w celach konsumpcyjnych”

 

Basilur posiada na swoich produktach Logo lwa cejlońskiego i tym samym spełnia wszystkie wymagania jakościowe.

 

Pamiętajcie, aby być świadomym konsumentem i kupować jedynie sprawdzone produkty.

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy