Targi Spożywcze Anuga 2017 z Basilur

Targi Spożywcze Anuga 2017 z Basilur

Jak już zauważyliście, Basilur to prawdziwy obieżyświat – tym razem pojechaliśmy do Kolonii w Niemczech na Międzynarodowe Targi Spożywcze Anuga 2017. Oczywiście razem z nami przyjechały nasze cejlońskie herbaty.

Anuga Food Fair to największa impreza targowa branży spożywczej w Europie, odbywająca się co dwa lata. Targi podzielone są na dziesięć odrębnych stref targowych i odbywają się w centrum targowym Koelnmesse, w pobliżu centrum miasta Kolonia.

IMG_7375

Wyjazdy na targi są bardzo ważną częścią naszej pracy. Na takich eventach możemy prezentować nowości i nawiązywać bezpośrednie kontakty z klientami.

A bezpośredni kontakt z klientem, możliwość rozmowy i opowiedzenia o naszych produktach stanowi dla nas najwyższy priorytet. Chcemy przybliżyć Wam klimat cejlońskich naparów i tradycje ich wytwarzania.

Dlatego na takich wydarzeniach pojawiają się nie tylko nasi przedstawiciele handlowi czy hostessy, a także dyrektorzy i prezesi – każda osoba ma ogromny wkład w funkcjonowanie Basilur.

Na targach Anuga 2017 towarzyszył nam pan Gamini Abeywickrama – prezes Basilur Tea, który przybył prosto ze Sri Lanki.

IMG_7328

Międzynarodowe Targi Przemysłu Spożywczego Anuga w tym roku trwają od 7 do 11 października.  To naprawdę ogromne wydarzenie – przybywa na nie ponad 7000 wystawców z ponad 100 krajów. Prezentuje się na nich koncepcje dla całego sektora gastronomicznego w branżach takich, jak: zdrowa żywność, napoje, mięsa, mrożonki, nabiał, pieczywo, gorące napoje, catering.

IMG_7374

A tu prezes Basilur Tea Poland – pan Robert Krygier. Jak widzicie, wszyscy są zaangażowani w pracę.

IMG_7362

Pan Robert Krygier i pan Hemantha Perera, który jest dyrektorem marketingu. Również przybył ze Sri Lanki.

IMG_7369

English Breakfast to jedna z najpopularniejszych herbat śniadaniowych. Mocna i intensywna w smaku, aromatyczna, o ciemnobrązowym kolorze naparu. Można ją podawać z mlekiem. Koniecznie spróbujcie tej klasycznej pozycji!

IMG_7377

Zdrowy styl życia to nie tylko kwestia mody – pamiętajcie, że nasze ciało musi nam służyć przez długi czas, dlatego warto o nie zadbać i sięgać po sprawdzone produkty, które nie są sztucznie przetwarzane. Nasze herbaty zadowolą każdego, komu zdrowie nie jest obojętne.

IMG_7366

Dobrze sięgnąć po mieszanki Assorted – można wtedy wypróbować każdy smak z danej kolekcji.

IMG_7373

 

Wszystkich, którzy są właśnie na Targach, serdecznie zapraszamy do naszego stoiska!

 

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy