Pomaganie jest fajne! Nadzieja dla Antosi na samodzielny oddech.

Pomaganie jest fajne! Nadzieja dla Antosi na samodzielny oddech.

Gdy wiosna powoli zaczynała budzić się z długiego snu, w Gorlicach trwał w najlepsze Kiermasz Wielkanocny, podczas którego trwała zbiórka na leczenie 5-letniej wówczas Antosi Kluk.

Jako firma odpowiedzialna społecznie chętnie angażujemy się w akcje charytatywne, które mogą pomóc osobom chorym czy niepełnosprawnym. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę na leczenie małej Antosi.

Antosia Kluk urodziła się z zespołem Downa, ale największym problemem dziewczynki jest niewydolność oddechowa, z powodu której założono jej tracheotomię. Okazało się, że Antosia cierpi na zwężenie krtani IV stopnia, które uniemożliwia jej samodzielny oddech i mowę. Szansą okazała się być operacja w szwajcarskiej klinice w Lozannie. Jej koszt to ok. 600 tysięcy złotych.

Na szczęście z pomocą przyszła masa dobrych ludzi, którzy zorganizowali wiele wydarzeń mających wspomóc zbiórkę pieniędzy na operacje. Jesteśmy szczęśliwi, że i my mogliśmy pomóc i mamy nadzieję, że już wkrótce Antosia będzie mogła funkcjonować bez rurki tracheostomijnej, swobodnie oddychając i wykrzykując radośnie słowa.

 

pomoc dla antosi

 

 

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy