Present Baltic – cejlońska pocztówka znad… Bałtyku!

Present Baltic – cejlońska pocztówka znad… Bałtyku!

Wśród opakowań herbat Basilur niejedno może Was zaskoczyć – sweterkowe puszki z kolekcji Knitted, nawiązujące do tradycji dziewiarstwa ( o czym możecie przeczytać TUTAJ), czy te w formie półksiężyców z kolekcji Oriental, poświęcone Poya Day i księżycowi. Za każdym z nich kryje się historia. Skąd wziął się pomysł na puszkę Present Baltic?

Na wielu opakowaniach herbat Basilur możecie znaleźć nawiązania do cejlońskich tradycji czy wierzeń.

Present Baltic został stworzony z myślą o zupełnie innych miejscach na świecie.

present baltic

Cejlońska pocztówka znad… Bałtyku!

Na opakowaniu nie znajdziecie pejzażu ze Sri Lanki, tylko znaczki pocztowe przedstawiające stolice trzech krajów bałtyckich – Tallinnu, Wilna i Rygi. Pomysł na taką oprawę zaproponowała Estonia, by promować te trzy nadmorskie państwa. W ten sposób Present Baltic wszedł na stałe do kanonu herbat Basilur.

 

Nie tylko wyjątkowa oprawa

Skoro już powstało takie piękne puzderko, to i wnętrze musi być zaskakujące!

present baltic

W środku znajdziecie bogatą mieszankę – połączenie czarnej herbaty cejlońskiej z dodatkiem truskawek, chabru, niebieskiej malwy, szarłatu, winogron i wanilii.

Napar z tej mieszanki oszołomi Was intensywnym aromatem i smakiem. A oprócz tego, że jest zwyczajnie pyszny, to i zdrowy. Dzięki zawartości chabru działa przeciwzapalnie i przeciwutleniająco, a dodatek niebieskiej malwy pomoże złagodzić dolegliwości żołądkowe.

present baltic

 

 

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy