Strrraszna Halloweenowa promocja: herbaty z kolekcji Kamienny Ogród

Strrraszna Halloweenowa promocja: herbaty z kolekcji Kamienny Ogród

Zapewne wiecie, że tradycja Halloween ma korzenie celtyckie,oraz że bardzo wiele wspólnego z tym świętem ma Stonehenge – kamienny krąg w Salisbury, który miał być przejściem do świata duchów.

Chcemy wpisać się w tę tradycję dlatego z okazji Halloween mamy dla Was naprawdę strrraszną herbacianą promocję : Trzy herbaty z kolekcji Kamienny Ogród aż o 33 % taniej!

 

OOLONG GREEN TEA w puszce 75g

Z herbatą Ooolong związana jest  legenda o Czarnym Smoku.  Książę smoków, Czarny Smok za swoje winy  został skazany na uwięzienie w małym jeziorze. Nastała wielka susza i jeziorko zaczęło wysychać. Czarny  Smok był już bliski śmierci, gdy pojawiła się piękna dziewczyna z pobliskiej wsi. Dziewczynie zrobiło się żal umierającego smoka i  używając   resztek zapasów wody  nagromadzonych  we wsi przywróciła go do życia. Smok odzyskał zdrowie, a niedługo później w wiosce zapanowała zaraza. Wszyscy zachorowali (łącznie z piękną dziewczyną), a smok wdzięczny za ratunek, postanowił oddać własne życie, żeby uzdrowić mieszkańców. Konając wypluł z siebie smoczą perlę, z której wyrósł pierwszy krzak Oolonga. Napar z liści tej cudownej herbaty uzdrowił wszystkich mieszkańców wioski. A na cześć smoka herbatę nazwano Oolong, czyli czarny smok.

Herbata Oolong ma ma unikalny smak, charakterystyczny mleczny aromat i silne właściwości antyoksydacyjne.

CHINESE SENCHA w puszce 50g

Podobno herbatą, którą w czasie swojej podróży przypadkowo odkrył chiński  legendarny cesarz –botanik Shen Nung była właśnie Sencha. Ten gatunek herbaty odznacza się delikatnym naparem o żółtej barwie.

CEYLON w puszce 100g

Czarna herbata cejlońska FBOP EXTRA SPECJAL, liściasta najwyższej jakości.

Pochodzi z nisko położonych plantacji, herbata o dużej zawartości drobnych, specjalnie pokruszonych liści.  Cóż powiedzieć? Czarna jak noc, czarna jak sam diabeł i anielska w smaku! 😉

Marzy Wam się Stonehenge na Halloween? Ze stylowymi puszkami herbaty Kamienny Ogród ustawicie go sobie w kuchni i kto wie co się wydarzy…. 😉

 

 

 

 

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy