Torebki po herbacie a środowisko – jesteśmy eko.

Torebki po herbacie a środowisko – jesteśmy eko.

Kiedy sięgasz po nasze herbaty z każdym łykiem możesz delektować się ich wyrazistym smakiem i aromatem. Pobudzają one zmysły, rozgrzewają, a wyselekcjonowane mieszanki pozwalają cieszyć się wachlarzem rozmaitych kompozycji smakowych.

A co się dzieje kiedy wypijesz swoją ulubioną herbatę, a na dnie kubka zostaje saszetka? Co można z nią zrobić?
Czy można torebki po herbacie po ich zużyciu wrzucać do kompostownika?
Jak najbardziej można! 🙂

Kompost jest źródłem organicznej materii, najtańszym materiałem do użyźniania gleby. Wzbogaca ją, a sam kompostownik idealnie nadaje się do upraw ekologicznych.

Basilurowe Tea bags są biodegradowalne, więc konsument ma pewność, że przyczynia się do ochrony środowiska wybierając herbaty Basilur.
Zależy nam aby wspólnie dbać o środowisko, dlatego ukierunkowaliśmy nasze działania w taki sposób abyśmy mogli jak najbardziej je wspierać.
Potwierdzają to nasze certyfikaty.


Przybliżmy kilka z nich. 🙂

Certyfikat ISO 14001
Mówi on o wspomaganiu obszaru zarządzania ochroną środowiska, jak również zapobieganiu zanieczyszczeniom w sposób uwzględniający potrzeby społeczno-ekonomiczne. Stanowi potwierdzenie konsekwentnego wrażania wszystkich elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko.

Certyfikat Terranova Papers.
Terranova Papers S.A. posiada najnowocześniejszą technologię maszyn, aby zapewnić efektywność kosztową, zmniejszenie wpływu na środowisko oraz ciągłe innowacje w produktach i procesach.
Certyfikat mówi o najwyższej jakości torebek do herbaty, które produkowane są z najczystszych, naturalnych surowców.


Certyfikat FSC controlled wood
Oświadczenie FSC Controlled Wood to kategoria drewna, które spełnia 5 kryteriów Drewna Kontrolowanego FSC. Drewno kontrolowane oznacza, że takie drewno pozyskuje się w sposób legalny.

Możecie zatem bez obawy sięgać po nasze certyfikowane herbaty. Macie gwarancję, że wybieracie w pełni ekologiczny produkt.

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy