Trzy cejlońskie herbaty w saszetkach w cenie promocyjnej

Trzy cejlońskie herbaty w saszetkach w cenie promocyjnej

Koniec lata to często koniec sezonu urlopowego. W dodatku   początek roku szkolnego oznacza mniej wolnego czasu nie tylko dla uczniów, ale także dla ich rodziców. Macie problem z porannym wstawaniem? Brakuje Wam czasu na zaparzenie herbaty w imbryczku? Wypróbujcie herbatę w saszetkach! Obawiacie się, że  będzie gorszej jakości niż liściasta? To mit. Nasze cejlońskie herbaty w saszetkach zawierają najwyższej jakości herbaciane listki  równomiernie i drobno pocięte, co pozwala podczas zaparzania wydobyć z herbaty pełnię smaku i aromatu. (Więcej o naszych  herbatach ekspresowych możecie przeczytać w tym wpisie.)

Teraz aż trzy doskonałe cejlońskie herbaty w saszetkach możemy Wam zaoferować w promocyjnej cenie.

ENGLISH BREAKFAST w saszetkach 100x2g

Czarna herbata cejlońska BOPF. To prawdziwa  herbata śniadaniowa w angielskim stylu. Mocny, ciemny, orzeźwiający napar postawi na nogi i  doda energii na cały dzień. Polecamy brać przykład z Anglików i pić ją z mlekiem i cukrem. Ciekawa alternatywa dla kawy.

EARL GREY w saszetkach 100x2g

Czarna herbata cejlońska BOPF z nutą bergamotki, czyli po prostu znany i ceniony na całym świecie Earl Grey.(Jeśli jeszcze nie znacie niezwykłej historii herbaty Earl Grey, koniecznie zajrzyjcie do tego wpisu) Ta pełna smaku i aromatu mieszanka herbaty przeniesie Was w świat dawnej Anglii. Nabraliście ochoty na Five o’clock?

CEYLON NR 1 w saszetkach 100x2g

Czarna herbata cejlońska BOPF. Mieszanka najbardziej charakterystyczna  dla Cejlonu. Można ją opisać jednym słowem pasującym do tej buddyjskiej wyspy: równowaga.  Jest wykwintna i delikatna,  ale jednocześnie posiada wyrazisty smak i aromat. Napar ma złocisty kolor.

Ogromną zaletą naszych cejlońskich herbat z saszetkach, jest też to, że możecie cieszyć się herbatą premium w każdej sytuacji (w szkole, w pracy, na uczelni)

 Z naszymi herbatami jesień zapowiada się całkiem przyjemnie!

 

 

 

 

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy