Poszukiwanie wiosny z Basilurem

Poszukiwanie wiosny z Basilurem

Już za chwilę, za moment rozpocznie się kalendarzowa wiosna! Jej ślady pojawią się na trawnikach, pełnych krokusów. Zazieleni się trawa, słońce będzie nas rozpieszczać, a my… Będziemy w końcu mogli usiąść na balkonie i wypić kubek herbaty Basilur. Jakiej? Odpowiedź we wpisie – dziś szukamy wiosny z Basilurem!

Pora zamienić cięższe aromaty na lekkie, przywołujące na myśl łąkę czy sad. Zima była imbirowa, z dodatkiem cytryny i cynamonu. Na wiosnę do akcji wkraczają kwiaty i owoce.

Co lepiej kojarzy się z wiosną, niż ukwiecone drzewo wiśni? Białe płateczki tworzą puch na drzewie, pachną i fruwają w powietrzu. Na ich miejsce przychodzą czerwone, dojrzałe owoce wiśli lub czereśni. Sweet Cherry to pierwsza propozycja. Pyszna czereśnia zmieszana z aromatyczną, czarną herbatą wypełnia po brzegi opakowanie herbaty Basilur. Wystarczy otworzyć, wsypać odrobinę fusów do kubka i oczyma wyobraźni przenieść się do miejsca, w którym rośnie duże, czereśniowe drzewo…

sweet-cherry-czeresniowa-w-saszetkach-20x2g.jpg
Nieco niżej, nieopodal drzewa czereśni, rośnie krzew róży. Subtelny smak różany doceniany jest przez wielu. Tak samo, jak zapach, jest delikatny i subtelny, a jednocześnie słodki i przywołujący na myśl ciepłe dni. Prawdziwie wiosenny i romantyczny – taki, jak wiosna. Zamknęliśmy go w herbacie English Rose – czarnej herbacie różanej, idealna dla prawdziwych marzycielek.

english-rose-dimbula.jpg
A może klasyczna herbata wiosenna? Spring Tea to połączenie zielonej herbaty z soczystą wiśnią, która na myśl przywołuje wspomniane kwitnące drzewa pełne wiśniowych kwiatów.

spring-tea.jpg
Doskonale wiemy, że wiosna to czas, w którym na nowo rozkochujemy się w kwiatach. Kobiety kochają piękne bukiety, a my… mamy alternatywę. 😉
Romantyczkom polecamy kolekcję With Love. To pięć herbat w pięknych, kwiatowych puszkach. W zależności od tego, czy masz ochotę na coś czarującego (Charming) czy może spokojnego (Serene) – wystarczy sięgnąć pod odpowiedni bukiet.

pweo Fankom literatury, polecamy Love Story w trzech tomach. To kolekcja herbat zamknięta w trzech różnych puszkach w kształcie książek z kwiatowymi malunkami na okładkach. Ich smaki przywołują na myśl wiosenną miłość, pełną radości i ciepła.

lov
Wielbiciele subtelnych smaków znajdą coś wiosennego dla siebie także na półce z zielonymi herbatami. Cream Fanasy to prawdziwa… kremowa fantazja! Śmietanka połączona ze świeżo zebranymi z krzaczka truskawkami to wiosenny klasyk, popularny w każdym domu. Znamy ten smak i właśnie dlatego powstała ta herbata. Słodka i rozkoszna, rozpieszczająca w smaku.

white-magic.jpg
Mamy dla Was także małą, wiosenną niespodziankę! Z okazji nadejścia wiosny, chcemy podarować kilkorgu z Was pyszną, wiosenną Cream Fantasy. Wystarczy, że na swojej facebookowej tablicy udostępnicie ten wpis. Pierwsze dwadzieścia pięć osób otrzyma od nas opakowanie tej pysznej herbaty. Pamiętajcie, aby wpis był udostępniony publicznie – tylko wtedy będziemy mogli go zobaczyć. Po ustępnieniu wyślijcie do nas swój adres, a herbaciana niespodzianka dotrze do Was już niedługo. Wraz z nadejściem ciepłej wiosny…

Udostępnij ten wpis Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Powiązane wpisy